PODSUMOWANIE KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ ROK SZKOLNY: 2012/2013
2013-01-25 13:23
W dniu 11.01.2013 w Naszej Szkole odbyło się uroczyste podsumowanie klasyfikacji śródrocznej. Najlepsze klasy pod względem nauki oraz zachowania otrzymały statuetki Pani Tysiąclecia, prymus szkoły statuetkę Dla Najlepszego Ucznia Szkoły. Wszyscy uczniowie z najlepszymi średnimi w nauce w poszczególnych klasach, szóstkami z poszczególnych przedmiotów oraz wzorowym zachowaniem otrzymali słodycze.
WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ
Najlepsza klasa pod względem zachowania w kategorii klas I - III
Najlepsza klasa pod względem nauki w kategorii klas IV - VI
Najlepsza klasa pod względem zachowania w kategorii klas IV - VI
Prymus szkoły
Prymusi klas I-III
Klasa Ia
- Marta Wojciechowska
- Oskar Gralak
- Zofia Marczak
- Julia Górska
Klasa I b
- Natalia Batkowska
- Hubert Paczkowski
- Piotr Szpręglewski
- Natalia Wojtala
Klasa II a
- Karolina Duniecka
- Ewelina Jasińska
- Krzysztof Jeśman
- Wiktoria Kowalczyk
- Karol Staszak
- Filip Wojtczak
- Klaudia Wojtów
- Martyna Ziemkiewicz
- Kamil Mankowski
Klasa II b
- Igor Majdziński
- Małgorzata Nierychlewska
- Wojciech Sarnowski
- Wojciech Zieliński
Klasa III a
- Bartłomiej Sobczak
- Katarzyna Marcinkowska
- Albert Kowalczyk
- Klaudia Świtek
Klasa III b
- Cezary Jarecki
- Zuzanna Majchrzak
- Malwina Budna
- Oliwia Kanarek
- Zuzanna Kruczek
Zachowanie wzorowe
Klasa I a
- Martyna Adamiak
- Julia Górska
- Sara Gralak
- Sandra Rzepka
- Kacper Stanisławski
- Krystian Stankiewicz
- Dagmara Szczupak
Klasa I b
- Natalia Kozińska
- Weronika Piasecka
- Piotr Szpręglewski
- Natalia Wojtala
Klasa II a
- Julia Cichowlas
- Karolina Duniecka
- Ewelina Jasińska
- Krzysztof Jeśman
- Zuzanna Górska
- Filip Wojtczak
- Klaudia Wojtów
- Martyna Ziemkiewicz
Klasa II b
- Igor Majdzinski
- Patrycja Marek
- Daria Modrzejewska
- Małgorzata Nierychlewska
- Eliza Rucińska
- Julia Sarnecka
- Wojciech Zielinski
Klasa III a
- Klaudia Grodziska
- Bartłomiej Sobczak
- Klaudia Świtek
- Albert Kowalczyk
Klasa III b
- Zuzanna Majchrzak
- Oliwia Kanarek
- Malwina Budna
- Zuzanna Kruczek
- Cezary Jarecki
- Amelia Rucińska
Klasa III a
- Martyna Kubacka
- Alicja Kubiak
- Kinga Mrówczyńska
- Julia Pokorska
- Zuzanna Przybylska
- Weronika Róg
- Kacper Skorupa
- Weronika Szszman
- Roksana Wojszczuk
Prymusi klas IV-VI
Klasa IV a
- Zuzanna Brauer 5,0
- Marta Dominiak 4,9
- Kinga Mrówczyńska 4,9
- Damian Marciniak 4,82
- Roksana Wojszczuk 4,82
Klasa V a
- Kamila Batkowska 5,1
Klasa V b
- Julia Łączna 5,1
- Jagoda Karpińska 5,0
- Michał Sobczak 5,0
- Adam Zieliński 5,0
- Agnieszka Sołtysiak 4,8
- Oliwia Klimiuk 4,8
Klasa VI a
- Weronika Kardacz 5,0
Klasa VI b
- Andrzej Błażewicz 5,0
Zachowanie wzorowe
Klasa IV a
- Brauer Zuzanna
- Marta Dominiak
- Alicja Kubiak
- Kinga Mrówczyńska
- Katarzyna Sarnowska
- Zuzanna Przybylska
- Weronika Róg
- Roksana Wojszczuk
Klasa V a
- Kamila Batkowska
- Monika Modrzejewska
- Dominika Wach
Klasa V b
- Marta Cymbalik
- Patrycja Dybicz
- Artur Gotówka
- Julia Grzankowska
- Jagoda Karpińska
- Oliwia Klimiuk
- Julia Łączna
- Julia Plewa
- Michał Sobczak
- Agnieszka Sołtysiak
- Adam Zieliński
Klasa VI a
- Angelika Dorywalska
- Sandra Dudek
- Daria Kałużyńska
- Sebastian Kanarek
- Weronika Kardacz
- Sławomir Kwieciński
- Natalia Łączna
- Adrian Marciniak
- Mateusz Mrówczyński
- Adrianna Adamiak
- Hanna Starościak
Klasa VI b
- Andrzej Błażewicz
- Michał Miklaszewski
- Wiktoria Rzepecka
- Julia Sawicka
- Oliwia Witczak
- Weronika Wojciechowska
- Jakub Zomerski
- Szymon Świtek
- Oliwia Nowak
Tagi:
———
Powrót