SUKCESY BIEGACZY SP 2 KRUSZWICA W III BIEGU PIASTOWSKI

2010-05-23 14:25

W dniu 15.05.2010 r. odbył się w Inowrocławiu III Bieg Piastowski. W zawodach tych wystartowało kilkuset zawodników i zawodniczek z całej Polski startujących w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Jednoczesnie z biegami młodzieżowymi odbył się Półmaraton dla seniorów na trasie Kruszwica-Inowrocław.

Wielki sukces w kategorii szkół podstawowych odniesli uczniowie reprezentujący Naszą szkołę. Sławomir Jankowski zajął I miejsce, Adam Jankowski uplasował się na II pozycji, Weronika Kaczmarek przybiegła na VII miejscu. Impreza miała piękną oprawę , a zawodnicy oprócz pamiątkowych medali wywalczyli atrakcyjne nagrody. Za I miejsce WIEŻA, II miejsce - APARAT CYFROWY, VII miejce KSIĄŻKA + ZAPROSZENIE DO MCDONALD'S.

Indywidualne sukcesy zaprocentowały w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych, gdzie SP 2 Kruszwica zajęła II miejsce.